ЧИСЛОВА ОЦІНКА ЯКОСТІ МЕДИЧНИХ ПОСЛУГ

Надія Мачуга

Анотація


Проведено аналіз правових засад функціонування страхової медицини. Обґрунтовано необхідність реформування існуючої системи охорони здоров’я. Запропоновано матрицю критеріїв оцінювання якості надання медичних послуг.


Ключові слова


страхова медицина; якість медичних послуг; матриця оцінювання якості лікувальних послуг

Повний текст:

PDF>PDF

Посилання


Богатирьова Р Страхова медицина - це вже третій етап медичної реформи, яку ми тільки розпочали [Електронний ресурс] / Р Богатирьова. - Режим доступу: http://www.moz.gov.ua/ua/portal/pre_20130326_6.htmL - Заголовок з екрана.

Про загальнообов’язкове державне медичне страхування: Проект Закону України [Електронний ресурс]. - Режим доступу: http://www. apteka. ua/article/ 156076. - Заголовок з екрана.

Про удосконалення підготовки та підвищення кваліфікації медичних працівників з надання екстреної та невідкладної медичної допомоги: Наказ МОЗ України № 283 від 28. 04. 2009 р. [Електронний ресурс]. - Режим доступу : http:// www.moz.gov.ua/ua/portal/dn_20090428_283.html. - Заголовок з екрана.

Скрипник О. Лікарі об’єднуються. Для чого? [Електронний ресурс]/О. Скрип¬ник. - Режим доступу: http://gazeta.dt.ua/HEALTH/likari-ob-yednuyutsya-dlya- chogo-_.html. - Заголовок з екрана.

Про порядок контролю і управління якістю медичної допомоги: Наказ МОЗ від 26. 03. 2009 р. [Електронний ресурс]. - Режим доступу: http://dokument.ua/ pro-porjadok-kontrolyu-taupravlinnja-jakistyu-medichnoyi-do-doc3750.html. - Заголовок з екрана.

Про затвердження форми подання відомостей за результатами моніторингу стану здоров’я населення, діяльності та ресурсного забезпечення закладів

охорони здоров’я Автономної Республіки Крим та області: Наказ МОЗ № 54 від 21. 01. 2010 р. [Електронний ресурс]. - Режим доступу : http:// search.ligazakon.ua/1_doc2.nsf/link1/MOZ10747.html. - Заголовок з екрана.

Стадник Г Лікарняні каси як проміжний етап страхової медицини [Електронний ресурс] / Г Стадник. - Режим доступу : http://www.pravda.com.ua/inozmi/ deutsche-welle/2013/03/22/6986200/. - Заголовок з екрана.

Ярош Н. П. Система управління якістю в охороні здоров’я [Електронний ресурс] /Н. П. Ярош. - Режим доступу: http://www.uiph.kiev.ua/uploads/docs/presenta- tion/yarosh_upravlinnya_yakistyu.pdf. - Заголовок з екрана.

Krzyzanowska M. CIT - metoda badania jakosci ustug / M. Krzyzanowska, R. Wajdner // Problemy Jakosci. - 2000. - N11.

Stoma M. Modele i metody pomiaru jakosci ustug / M. Stoma. - Lublin, 2012.


Посилання

  • Поки немає зовнішніх посилань.