Редакційний штат

Головний редактор

1. Задорожний Зеновій-Михайло Васильович, д. е. н., професор, Західноукраїнський національний університет, Україна.

Заступники головного редактора

1. Мельник Алла Федорівна, д. е. н., професор, Західноукраїнський національний університет, Україна.
  2. Дерій Василь Антонович, д. е. н., професор, Західноукраїнський національний університет, Україна.
  3. Хорунжак Надія Михайлівна, д. е. н., професор,  Західноукраїнський національний університет, Україна.

Редакційна колегія

1. Борисова Тетяна Михайлівна, д. е. н., професор, Західноукраїнський національний університет, Україна.
  2. Буяк Леся Михайлівна, д. е. н., професор, Західноукраїнський національний університет, Україна.
  3. Желюк Тетяна Леонтіївна, д. е. н., професор, Західноукраїнський національний університет, Україна.
  4. Зварич Роман Євгенович, д. е. н., професор, Західноукраїнський національний університет, Україна.
  5. Кириленко Ольга Петрівна, д. е. н., професор, Західноукраїнський національний університет, Україна.
  6. Кнейслер Ольга Володимирівна, д. е. н., професор, Західноукраїнський національний університет, Україна.
  7. Кравчук Наталія Ярославівна, д. е. н., професор, Західноукраїнський національний університет, Україна.
  8. Крисоватий Андрій Ігорович, д. е. н., професор, Західноукраїнський національний університет, Україна.
  9. Лободіна Зоряна Миколаївна, д. е. н., професор, Західноукраїнський національний університет, Україна.
  10. Микитюк Петро Петрович, д. е. н., професор, Західноукраїнський національний університет, Україна.
  11. Монастирський Григорій Леонардович, д. е. н., професор, Західноукраїнський національний університет, Україна.
  12. Муравський Володимир Васильович, д. е. н., професор, Західноукраїнський національний університет, Україна.
  13. Рожелюк Вікторія Миколаївна, д. е. н., професор,  Західноукраїнський національний університет, Україна.
  14. Семанюк Віта Зеновіївна, д. е. н., професор,  Західноукраїнський національний університет, Україна.
  15. Сембієва Ляззат, д. е. н., професор, Євразійський національний університет ім. Л. М. Гумільова, Казахстан.
  16. Сковронська Агнешка, д. габ., професор, Вроцлавський економічний університет, Польща.
  17. Собко Ольга Миколаївна, д. е. н., професор, Західноукраїнський національний університет, Україна.
  18. Сохацька Олена Миколаївна, д. е. н., професор, Західноукраїнський національний університет, Україна.
  19. Тулай Оксана Іванівна, д. е. н., професор, Західноукраїнський національний університет, Україна.
  20. Штандо Анжей, д.габ., професор, Вроцлавський економічний університет, Польща.

Літературні редактори

1. Бойчук Оксана  Володимирівна, літературний редактор першої категорії видавничо-поліграфічного центру «Економічна думка», Західноукраїнський національний університет, Україна.
  2. Катрусяк Оксана Валеріївна, тимчасово виконуюча обов’язки  літературного редактора першої категорії видавничо-поліграфічного центру «Економічна думка»,  Західноукраїнський національний університет, Україна.